Son Dakika
20 Mart 2018 Salı

Yüz ve ağız çevresindeki sivilceler nasıl geçer?

24 Kasım 2013 Pazar, 23:06
kadın

Sivilceler hakkında yapılan araştırmalar bize sivilcelerin yağlanmadan dolayı veya alerjiden dolayı çıktığını gösteriyor. En büyük sıkıntılarımızda da strese dayalı sivilce oluşumunu ağız ve yüz çevremizde görebiliyoruz.Ergenliğe bağlı sivilceler de mevcut.Sivilceler yapı itibariyle yağ depolarıdır.Vücut bünyesinde depolayamadığı fazla yağı tenin dışına doğru iterek bu bölgelerde sivilce oluşumları meydana gelir.Ağız ve yüz çevresindeki sivilceler nasıl geçer?Bu sorunun cevabı sandığınız kadar zor değil.

Ağız ve yüz bölgesindeki sivilceler eğer strese,ergenliğe,kullandığınız cilt kremlerine yada beslenme alışkanlıklarınıza bağlı olarak çıkmışsa bu sivilcelerin tedavisinde elma sirkesi kesinlikle önerilen doğal bir üründür.Elma sirkesi yüzünüzdeki yağlı bölgeyle temas ederek bu bölgenin içine nüfus eder ve buradaki yağların erimesi ile vücuttan atılmasını sağlar.Ayrıca elma sirkesinin yanın da stresten uzak durmalı,aşırı yağlı yiyecekler tüketmemeli ve kullandığınız cilt kremlerinin içeriğinde kortizon etkili maddeler bulunmamalıdır.

Elma sirkesi yüz sivilceleri için etken bir madde olmakla birlikte sindirim zorlukları yaşayan kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği bir maddedir.Elma sirkesinden dolayı sivilcelerin nasıl kaybolduğuna çok şaşıracaksınız.

Elma sirkesinden başka eczanelerde satılan sivilce kurutucularını da kullanabilirsiniz.Yalnız bazen bazı vücutlar bu kremlere alerjik tepki verebiliyorlar onun için dikkat etmelisiniz.

Yorum

  1. HAKAN ÖNDER

    25 Mart 2016 at 13:43

    ELMA SİRKESİNİ NE KADAR SIKLIKLA KULLANMALIYIZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz