Son Dakika
20 Mayıs 2018 Pazar

Pürüzsüz yumuşak eller için yapmanız gerekenler

01 Ocak 2014 Çarşamba, 20:07
kadın

Kadınların güzel bir görünüm için ellerine verdiği özen çok önemlidir.Kadınlara özel olarak hazırladığımız bu haberimizde  pürüzsüz ve yumuşak eller için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.4 Adımda pürüzsüz eller için yapmanız gerekenler:

Ellerinizi iyice yıkayın

Ellerinizi mümkün olduğunca çok yıkayın.Çok sıcak su ile yıkamaya özen gösterin.Su elinizin ph değerini dengeleyecek ve bu sayede daha geç yaşlanacaktır.Elleriniz için nemlendirici ve temizleyici özelliği olan sabun kullanmaya özen göstermelisiniz.

El maskesi yapmayı ihmal etmeyin

Ellerinizin pürüzsüz ve yumuşak olması için el maskesi yapmalısınız.Özellikle zeytinyağı barındıran el maskeleri işinize yarayacaktır.El maskesi yapmadan önce ılık suda 10 dakika ellerinizi bekletin ve daha sonra el maskesini uygulayın.20 dakika sonra ellerinizi yıkayınız.

El Kremi Kullanın

Ellerinizi bol bol yıkayıp el maskesi yapmanın yanında nemlendirici el kremleri kullanabilirsiniz.El kremlerinden de doğal olanı tercih etmelisiniz.El kremleri içeriği itibariyle deriyi pürüzsüzleştiren muhteviyatı barındırır.

Peeling uygulaması yapın

Ellerinizdeki ölü hücrelerin atılması için peeling uygulayın.Peeling kremi ölü hücrelerin elden atılması için gereklidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz