Son Dakika
20 Mayıs 2018 Pazar

Kızlarla mesajlaşırken nelere dikkat etmeliyiz?

Kadınlar ile mesajlaşırken nelere dikkat etmeliyiz?Kızlar ile nasıl mesajlaşılır? Mesajlaşma tüyoları.

16 Ağustos 2015 Pazar, 22:08
mesajlaşan kadın

Kızlarla mesajlaşma tüyoları ve kadınlar ile mesajlaşırken dikkat edilecek öneli tüyoları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Karşı cinsle sağlam bir ilişki yaşayabilmek ve onu etkileyebilmek için ilişkinin mesajlaşma evresi çok önemli. Türkiye’de yapılan araştırmalarda gen çiftler günlük ortala 150 mesaj atıyor.Bu istatistik mesajlaşmanın kadın erkek ilişkilerindeki önemini gösteriyor.

Kızlarla mesajlaşırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Kızlar ile nasıl mesajlaşılır? Aslında bu çok tehlikeli bir konu.Çünkü mesajlaşacağınız kişinin kişilik özelliklerine göre değişiyor.Bunun için öncelikle mesajlaşacağınız kişinin kişilik özelliklerini iyi bilmeniz gerekiyor.

Karşınızdaki kişinin sevecen mi,şakacı mı,sert mizaçlı mı,ayrıntılara önem veren biri mi  …gibi özelliklerini iyi analiz etmiş olmanız gerekiyor.Şayet ayrıntılara önem vermeyen bir kadınla mesajlaşırken ona yazacağınız uzun uzadıya desten gibi mesajları onu sıkacaktır.Buda olumsuz bir durumdur.

Kişiliğini anlamaya çalışın

Karşı cinsle mesajlaşırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunuyor.. Öncelikle konuştuğunuzun kadının kişilik özelliklerine göre haraket etmelisiniz. Örneğin; çok sert, daha ılımlı, romantik, sempatik veya düşünceli erkek tiplerinden hoşlanması gibi özelliklerini bilmelisiniz. Bu sayede konuştuğunuz kişi hakkında öğrendiklerinizi beyninize not etmeniz sizlere onunla mesajlaştığınız zaman nasıl davranacağınız hakkında ipuçları verebilir.

Çok fazla ciddi olmayın

Kadınlar ile Whatsapp, Facebook Messenger, BBM ve İnstagram gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden konuşabilirsiniz. Kadınlar ile mesajlaştığınız süre içerisinde çok fazla ciddi olmaya ve gereğinden fazla açıklama yapmaya çalışmayın.

Zeka oyunları oynamayın

Özellikle merak ettiğiniz soruları direk sormak yerine dolaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Nerede olduğunu öğrenmek yerine; ne yaptığını sorduğunuz zaman az çok çıkarımlar da bulunabilirsiniz. Konuşmalarınızın devam etmesini istediğiniz zamanlar attığınız cevapların açık uçlu olmasına dikkat etmelisiniz. Karşı tarafın vereceği cevaplar olmasını sağlayın. Sürekli olarak iyi akşamlar, günaydın ve afiyet olsun gibi kalıplaşmış cümleler yerine muhabbet etmeye ve beklenmedik anlarda özel şeyler yapmaya çalışın.

Kadınlar ile mesajlaşırken ilişkinizin boyutuna göre mesajlar atmaya çalışın.İlişkinizin çeşidine göre mesaj içerikleri daima sizin daha iyi anlaşılmanızı sağlayacaktır.

Aşk ilişkiler konusunda daha fazla haber ve makale için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Kadınlarınsitesi.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz