Son Dakika
19 Nisan 2018 Perşembe

Kadınları Mutlu edecek davranışlar nelerdir?

Kadınları Mutlu edecek davranışlar nelerdir?,Kadınlar ne ister?,Erkekler Kadınları hangi davranışları ile mutlu eder?,Bu haberimizde kadınları mutlu edebilecek önemli detayları sizlerle paylaşacağız

08 Ağustos 2015 Cumartesi, 11:55
aşk ilişki

Kadınları Mutlu edecek davranışlar nelerdir?,Kadınlar ne ister?,Erkekler Kadınları hangi davranışları ile mutlu eder?,Kadın Psikolojinden nasıl anlarız?Bu haberimizde kadınları mutlu edebilecek önemli detayları sizlerle paylaşacağız.

Bazılarımız kadınların nasıl mutlu olabileceğine dair şehir efsaneleri geliştirse de,kadınları mutlu etmek illaki pahalı hediyeler ve çok fazla harcama yapma anlamına gelmiyor.Şunu öncelikle belirtelim kadınların ruhunu okşayan,onların düşüncelerine değer veren,ona özel olduğunu hissettiren davranışları açıklarken size önemli ip uçları vereceğiz.

Kadınlar ne ister? Bu soru hakkında binlerce sayfalık makale yazılabilir diye düşünenleriniz vardır elbette.Ancak işin özünde aslında bir kaç davranış ve eylem bulunuyor.Mesela samimilik,mesela onaylama,mesela hatırlanma,mesela yumuşak davranma,mesela onları kırmama…..

KADINLARI MUTLU EDECEK DAVRANIŞLAR

Kadınlar psikolojik rahatsızlıkları ve benlik sorunları olmadığı sürece uygulanması en kolay yollarla mutlu olabilen ve bu mutluluklarını partnerine ve çevresine de rahatlıkla yansıtarak etrafa gülücükler saçabilecek hem kendine hem de çevresine enerji verebilen kişiler haline gelirler. Kadınlar takdir edilmeyi severler ve beğenilmekten hoşlanırlar bu nedenle onlara karşı teşekkür onaylama her zaman onların kendilerine olan özgüvenlerini artırarak şevklerinin de artmasını sağlar. Kadınları mutlu edecek davranışlar pahalı hediyeler almak ya da lüks restoranlarda yemek değil samimi romantik ve kendini iyi hissettirecek basit ve anlamlı hediyelerde gizlidir.

Kadınları mutlu edecek davranışlardan bir tanesi de güzel hitap iltifattır. Erkekler iltifat etmeyi her ne kadar sevmeseler de kadınların mutluluğu için iltifat ilk sıralarda yer almakta ve sevildiklerini hissettirmektedir. Kızgın anında ya da küstüğünüz de onlara kızıp bağırmak yada kırgınlığı uzatmak yerine özür dilemenin yada hatanızı fark ettiğinizin bir göstergesi olarak onlara yakınlaşmaya çalışın. Kadınlar ilgi isterler aşklarının ilk günkü gibi canlı ve taze kalmasını beklerler bu sebeple sizler onu ve onunla ilgili şeyleri unutmadığınızı göstererek küçük ve hatırası olan jestler yapmayı ihmal etmeyin. Özel günler doğum günü gibi sizin ve partneriniz için önemli olan günleri hatırladığınızı ispatlayın ve tekdüze olmaktan çıkarak birazda yaratıcılığınızı kullanın ve partnerinize sevebileceği bir sürpriz hazırlayın. Maddiyat karakteri ve kişiliği oturmuş kadınlar için önemli bir etken değildir bunu hiçbir zaman unutmayın önemli olan hediyenizin ona değer verdiğinizi göstermesidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz