Son Dakika
19 Nisan 2018 Perşembe

Gerçek aşk nasıl anlaşılır?

Gerçek aşkın 5 tane belirtisi var.Aşk bir çok kişinin başından geçen duygusal yoğunluğun adı.Aşkın belirtileri var mıdır?Gerçek aşk nedir? Gerçek aşk olduğunu nasıl anlarız?

21 Temmuz 2015 Salı, 19:44
aşk 2

Gerçek aşkın 5 tane belirtisi var.Aşk bir çok kişinin başından geçen duygusal yoğunluğun adı.Aşkın belirtileri var mıdır?Gerçek aşk nedir? Gerçek aşk olduğunu nasıl anlarız?

Sevgili bayanlar bugün size karşı cinsiniz ile yaşadığımız ilişkilerin gerçek aşk olup olmadığını anlamamız için bazı ip uçları vereceğim.Karşınızdakinin Doğru kişi olup olmadığını nasıl anlayacağız? Gerçek aşk nasıl anlaşılır? Gerçek aşkın 4 belirtisi nelerdir?

1-Onunla beraberken kusurlarınızı kapatmazsınız

Gerçek aşkın en önemli belirtilerinden bir tanesi onunla beraberken kusurlarını örtmemenizdir.Çünkü onun yanında kendinizi güvende hissedersiniz ve rahat davranırsınız.Onunla beraberken kusurlarınızla mutlu iseniz doğru kişinin yanındasınız demektir.

2-Doğru kişi sizinle sadece şimdiyi değil geleceği de paylaşmak ister

Karşınızdaki partneriniz ile gelecek planları yapabiliyor ve bu planların içerisinde evlilik de konuşuyorsanız gerçek aşkın en önemli belirtilerinden birini taşıyorsunuz demektir.Doğru kişi sizinle geleceği de paylaşmak isteyen kişidir.

3-Gerçek aşkta sizin nasıl görünmek istediğiniz değil nasıl göründüğünüz önemlidir.

Partnerinizle birlikteyken sürekli makyaj yapmanız yada cicili bicili giyinmeniz gerekmez.Sizin nasıl görünmek istediğiniz artık önemli değildir.Nasıl göründüğünüzün bir önemi yoktur.O sizi artık her haliniz ile seviyordur.

4-Ondan başka dostunuz yoktur

Günün her saati onunla olabiliyor ve bu durumdan sıkılmıyor iseniz doğru kişi ile birliktesiniz demektir.Gün boyu onunla paylaşımlar yapabiliyor ve birbirinize saygı duyuyorsanız ondan başka dostunuz yok demektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz