Son Dakika
20 Mayıs 2018 Pazar

Dudakları dolgun gösteren makyaj

Dudakları dolgun gösteren makyaj nasıl yapılır?

29 Eylül 2015 Salı, 23:13


Dolgun dudaklara sahip olmak aslında sanıldığı kadar zor bir istek değildir.Belirli bir makyaj yöntemi kullanarak dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.Dudakları dolgun göstermek aslında bir makyaj hilesidir.Kadınların dolgun dudaklı gözükmesi cazibesini ve güzelliğini artıran en önemli etmenlerden bir tanesidir.Bu yazımızda size dolgun dudaklı makyaj nasıl yapılır onu anlatacağız.

Dudakları Dolgun Gösteren Makyaj

Bayanları en rahatsız eden konuların başında ise ince dudaklara sahip olmaları konusu geliyor. Çünkü ince ve dolgun olmayan dudakları ile yeteri kadar dikkat çekici olmadığını düşünen bayanlar için dolgun dudak makyajının nasıl yapıldığını bilmek son derece önemlidir.Dudakları Dolgun Gösteren Makyaj isteyen kişiler için işte püf noktaları..

Dudaklarınızın kenar çizgilerini bir kapatıcı yardımı ile kapatmaya başlayın.Yüzünüze de aynı renk tonlarında bir fondöten ya da pudra kullanmaya başlayabilirsiniz. Dudak kalemini makyaj sırasında kullanarak dudak çerçevesi olacak şekilde yapın. Fakat bu aşamada dudak kaleminizi çok fazla bastırmadan kullanmanız da oldukça önemli olacaktır. Eğer dudak kalemini bastırırsanız yapay bir görünümde elde etmiş olacaksınız diyebiliriz.Dudağınıza çizgi yaptıktan sonra ise kaliteli ve cilt renginize yakışacak olan ruju tercih etmeye başlayarak rujunuzu sürmeye başlayabilirsiniz. Tüm çizgilerin ruj vasıtası ile doldurulmasını sağlamanız gerekiyor. Aksi durumda ise yapmış olduğunuz ince çizgiler görünecek ve kötü bir makyaj sergilemenize neden olacaktır.

En son aşama ise parlatıcı sürmek olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu aşamada parlatıcınızı kullanırken bastırmadan kullanmanız ve hafif bir şekilde dudak rujunun üzerine parlatıcıyı sürmeniz işe yarar sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede arzu ettiğiniz görüntüye kavuşmak ve daha dolgun dudaklara sahip olabilmeniz de sizin adınıza oldukça kolay olmaya başlayacaktır. Bu sayede hem doğal hem de bir o kadar tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayacak güzelliğe erişmiş olacaksınız diyebiliriz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz