Son Dakika
19 Nisan 2018 Perşembe

Cinsel gücü arttıran besinler nelerdir?

Doğada bulunan ve tüketilmesi durumunda Cinsel gücü arttıran besinler nelerdir?

19 Haziran 2015 Cuma, 17:02
aşk 1

Doğada bulunan ve tüketilmesi durumunda Cinsel gücü arttıran besinler nelerdir?

Hiç bir hap veya kimyevi madde kullanmadan cinsel gücü arttırmak mümkün.Sizler için cinsel gücü arttırıcı doğal besinleri liste şeklinde açıklıyoruz.

Cinsel gücü arttırıcı besinler arasında c vitamini ihtiva eden besinler en başta bulunuyor. C vitamini hepimizin bildiği üzere ehemmiyetli vitaminler aralarında bulunuyor .

Cinsel gücü arttırmanın yanında soğuk algınlığı tedavisine de iyi gelen  C vitamini barındıran yiyecekler ve besinlerden maydanoz  hem insanı soğuk algınlığına karşı koruyor hem de erkekler tükettiğinde seksüel cinsel iktidarı gücü arttırıyor.

C Vitamini deposu olan ve cinsel gücü arttırıcı besinler arasında en çok bilinenleri kereviz, nane, enginar, tarçın, kekik, muz, ucu keskin biber, greyfurt, bal, enginar, yumurta, badem. Kadınlar ve Erkekler için performans arttırıcı ve  cinsel gücü arttırıcı besinler arasında bulunuyor .

Fındık,antep fıstığı ve şalgam içerdikleri doymamış yağ asitleri ve E vitamininden ötürü afrodizyak olarak kullanılıyor.

Serotonin içeren ve kadınların cinsel isteğini arttıran besinler de bulunuyor. Kadınlarda seksüel kuvvet artırıcı  besinler:

Çikolota ve şekerli gıdalar.Yabancı ülkelerde yapılan bir takım araştırmalardan el de edilen sonuçlara göre  ekşi ve baharatlı yiyeceklerinde bayanlarda seksüel gücü artırdığı savunuluyor. Bunların dışında:

Rezene muhakkak olmalı: Cinsel gücü arttırıcı afrodizyak özelliği bulunan rezene bunun yanında sindirim sorunlarına da iyi geliyor.

Bitki Çayları cinsel gücü arttırmak için birebir: Bitkisel çaylar içerisinde ihtiva ettiği maddelerden dolayı cinsel gücü arttırdıkları biliniyor.Vücuttaki sıvı akışını da düzenleyen nebati içecekler kan dolaşımını arttırdığı için cinsel gücü de etkilemektedirler.

Bir Çin harikası Ginseng: Gingsen aslında bir çay.Çin Halk Cumhuriyetinde binlerce yıldır ilaç yapımında da kullanılıyor. Ginseng vücuttaki Hormonal sistemi uyardığı için, erken yaşlanma sürecini yavaşlatıyor ve cinsel gücü tavan yaptırıyor.

Limon olmazsa olmazımız : Bilinen C Vitamini kaynakları içerisinde en yaygın olanı limondur.Limon afrodizyak etkisiyle cinsel isteği tavan yaptırıyor.

Havyar: Çinko deposu olan havyar cinsel gücü ve erkeklik duygusunu arttırır.

Pekmez: Tahinle birlikte tüketilmesi önerilen pekmez bir cinsel performans arttırıcı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz